O nasadmin

Restauracja Rock & Roll Cafe & Pizza to jedyny taki lokal, który może pochwalić się
30–letnią tradycją. Pozostaje on przez cały czas w rękach tych samych właścicieli.

Obiekt, jak sama nazwa wskazuje, utrzymany jest w stylu rock’n‘rollowym. Klimat lokalu podkreślają plakaty z lat 50-tych i 60-tych, portrety ikon kultury amerykańskiej takich jak ówczesne bożyszcze kobiet – Elvis Presley, niezapomniana piękność z pieprzykiem – Marylin Monroe czy też nonkonformistyczny James Dean.

Oryginalna szafa grająca posiada niemały wybór utworów muzycznych; szlagierów jak i mniej znanych perełek wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jest ona idealnym dopełnieniem obrazu lokali Ameryki tamtych lat.

Rock & Roll Cafe & Pizza to niepowtarzalne miejsce w Mielcu i okolicy, w którym mogą Państwo rozsmakować się w prawdziwej amerykańskiej kuchni. Szczególnie polecamy Państwa uwadze hamburgery przygotowywane według standardu amerykańskiego. Natomiast nasze steki wołowe słyną w okolicy z niepowtarzalnego smaku. W lokalu znajdą Państwo szeroki wybór whisky i cocktaili, który z pewnością zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Gościa.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia na własnej skórze naszego rock’n’rollowego klimatu, który przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom Ameryki lat 50. ale także osobom szukającym nowych, niebanalnych doznań kulinarnych, muzycznych i nie tylko.